Sobota  |  2. 12. 2017

18:15

Láska a podsvětí

Ammore e malavita

 

Hosté: režiséři Antonio Manetti, Marco Manetti 

 

Režie: Antonio Manetti, Marco Manetti  •  Scénář: Michelangelo La Neve, Antonio Manetti, Marco Manetti  •  Hrají: Giampaolo Morelli, Serena Rossi, Claudia Gerini, Carlo Buccirosso, Raiz, Franco Ricciardi, Antonio Buonomo, Rosalia Porcaro, Antonio Fiorillo, Lucianna De Falco, Graziella Marina, Andrea D'Alessio, Pino Mauro, Antonino Iuorio

 

Neapol. Ciro (Giampaolo Morelli) je obávaný zabiják. Společně s Rosariem (Raiz) je jedním z “tygrů” ve službách dona Vincenza (Carlo Buccirosso), “Krále rybolovu”, a jeho vychytralé ženy, donny Marie (Claudia Gerini). Fatima (Serena Rossi) je mladá zdravotní sestra, žijící svými sny. Dva světy jsou si zdánlivě velmi vzdálené, je jim však souzeno znovu se protnout. Jedné noci se Fatima ocitne v nevhodný okamžik na nevhodném místě. A protože viděla příliš, je Ciro pověřen, aby dívku odstranil. Ale věci nejdou podle plánu. Když se oba setkají tváří v tvář, po letech se poznají se a znovu objeví zapomenutou lásku z dob dospívání.

 

Ciro volí jediné možné řešení: zradit dona Vincenza a donnu Marii a zabít ty, kdo chtějí zabít je. Lásku nedokáže nic zastavit. Propuká tak nelítostný boj v úžasných kulisách neapolských uliček a zálivu. Mezi hudbou a akcí, láskou a kulkami.